Close

1.6.2018

První písek pro turnaj Světové série FIVB v plážovém volejbale už je v Ostravě

Beachvolejbalová akce roku v České republice se blíží! V Dolních Vítkovicích, kde se od 20. do 24. června uskuteční 4*hvězdičkový turnaj Světové série FIVB v plážovém volejbalu, Ostrava Beach Open, už je první písek.

“Prvních devět kamionů s pískem dorazilo do areálu v pátek dopoledne, celem se jednalo o 270 z celkového množství 1700 tun,” řekl ředitel turnaje Martin Duka z agentury Raul.

Pod vysokými pecemi vyroste v nejbližších dnech celkem šest kurtů pro plážový volejbal. Areálu bude dominovat centrální kurt s kapacitou 2700 diváků, k dispozici budou další tři hrací a dva tréninkové kurty. Lákadlem centrálního kurtu bude také velkoplošná obrazovka. Pro diváky bude připravena fan zóna, chybět nebude bohatý doprovodný program.

V hlavní soutěži turnaje Světové série FIVB v plážovém volejbalu, Ostrava Beach Open se představí 32 mužských a 32 ženských dvojic, mezi nimiž by neměly chybět nejlepší české páry Markéta Nausch Sluková, Barbora Hermannová, pár Michala Kvapilová, Kristýna Hoidar Kolocová a mezi muži dvojice Ondřej Perušič, David Schweiner.

1.6.2018