Close

27.5.2022

Pomáhat lze i fanděním. Zapněte si aplikaci EPP Pomáhej pohybem a povzbuďte naše beachvolejbalisty!

Věděli jste, že není potřeba běhat, jezdit na kole nebo na bruslích, abyste pomáhali pohybem? Aplikace EPP Pomáhej pohybem totiž zaznamenává i skákání na místě. A to znamená jediné – zapněte si EPPku a pojďte fandit našim borcům!

Mobilní aplikace EPP od Skupiny ČEZ – Pomáhej pohybem je nástroj, díky kterému má uživatel možnost vlastním aktivním pohybem určovat, které projekty a v jaké výši má Nadace ČEZ finančně podpořit. Aplikace zaznamenává pohyb uživatele a kromě běžných údajů o rychlosti, čase, tempu či vzdálenosti také generuje body. Tyto body může uživatel kdykoli věnovat některému z aktuálně nabízených projektů neziskových organizací, škol nebo obcí. Pokud uživatelé aplikace svým pohybem nashromáždí za daný čas určitý počet bodů, Nadace ČEZ projekt podpoří konkrétní dopředu stanovenou částkou. Aktuální a již úspěšně podpořené projekty včetně cílových částek a stavu bodů lze sledovat na www.pomahejpohybem.cz nebo na www.nadacecez.cz.

Neváhejte udělat něco zdravého pro sebe a dobrého pro druhé! Aplikaci si stačí stáhnout a při aktivitě zapnout. Zbytek už vyřeší Nadace ČEZ 😊

27.5.2022