Close

29.4.2019

Na J&T Ostrava Beach Open s  Leo Express

Oficiálním dopravcem letošního ročníku turnaje je společnost Leo Express. Máte-li Ostravu z ruky, neváhejte využít moderní vlaky a autobusy tohoto dopravce – na turnaj vás sveze například z Prahy, Olomouce a Zlína, ale i ze Slovenska či Polska. Celkově s Leo Express můžete cestovat až do 120 destinací ve střední Evropě!

Na palubě Leo Express můžete očekávat vysoký komfort cestování a kvalitní palubní servis. Na všech spojích máte možnost se zdarma připojit k WiFI, na palubě vlaku si můžete objednat i lahodné občerstvení. Více místa na nohy naleznete v Business třídě, kterou naleznete nejen ve vlaku, ale dokonce i v autobusech. Pro královský komfort na železnici vyzkoušejte třídu Premium. Myslí se ale i na malé cestovatele, pro které je připraven Kubíkův dětský oddíl. Děti v něm potěší hry a knížky k zapůjčení, připravena je i svačinka zdarma.

Opomenout bychom neměli ani minibusy, které Leo Express provozuje. Svezou vás totiž ve vybraných destinacích i na letiště nebo až k vám domů.

Jste připraveni se vydat za zážitky? Nejrychleji si jízdenky pořídíte v mobilní aplikaci Leo Express. Jízdenky a více informací na leoexpress.com

29.4.2019